Månedens trimpost april og månedens trimpost mai
Postet av Flå IL - Trim den 2. Mai 2022

Månedens trimpost i april var Styrkestien. I trimboka ved posten, kunne vi se at posten var besøkt hele 298 ganger. Så fint at folk har begynt å skrive seg inn i trimbøkene igjen. Mari Gamst hadde flest besøk, med 18. Ann-Kristin Eggen ble trukket ut som månedens vinner, gavekort fra Prix Ler kommer i posten til deg.
Månedens trimpost i mai er Botnmyra, så ta turen hit. Fortsett å skriv dere i trimbøkene, og dersom man benytter Trimpoeng-appen, får man 20 poeng ved innsjekk for Botnmyra i mai.
Trimpoeng-administrasjonen har hjulpet oss å nullstille poengene i Flåtrimmen for oss, så nå er del 2 av Flåtrim-konkurransen igang. Alle som hadde sjekket inn 01. mai har fått poengene registrert i del 2 av konkurransen. Oppfordrer alle til å gripe sjansen og samle poeng nå, før naboen har rukket å få altfor stort forsprang :-)
Minner med det samme om kaffeservering ved Botnmyra 22. mai. Da blir det servering av kaffe og kake, og hyggelig samvær mellom kl 12 - 13. Det er konfirmasjon i bygda denne dagen, det var vi ikke klar over da vi planla trimplanen for 2022. Vi håper at dere som ikke er invitert i konfirmasjon denne dagen vil ta turen opp til Botnmyra denne dagen.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Flå IL - Trim
Månedens trimpost mars og april
06.04.2026
månedens trimpost februar og mars.
02.03.2026
Månendens trimpost januar og februar
01.02.2026
Månedens trimpost desember og januar
02.01.2026
Månedens trimpost oktober og november
03.11.2025