Trener's hjørne damer 4.divisjon
Postet av Håndball, Kamper den 1. Okt 2017

Trenerens hjørne : Astrid Mjøen Holstad
Flå/Lundamo/Støren - Rapp 15-10
1. Hva synes du om kampen?
Godt med to nye poeng! Jeg synes vi legger ned en enorm innsats i forsvar. Når vi i tillegg har Monica i mål med over 70(!) i redningsprosent er mye gjort. Fremover er det fortsatt mye å gå på.
2. Hva synes du vi kunne ha gjort bedre?
Vi må jobbe med ankomstfasen og luke bort de tekniske feilene. I etablert angrep må vi sette opp hverandre i bedre posisjoner og finne flyten.
3. Hva synes du gikk bra i kampen?
Veldig fornøyd med at vi slipper inn kun ti mål mot et lag som har skåret nærmere tretti mål i sine to foregående kamper. Også gledelig å se gode enkeltprestasjoner fremover i banen. Det viser at vi har et stort potensiale!
4. Hva bør vi bli bedre på?
Pasninger i fart og større tempo i alt vi foretar oss. Vi må også bli flinkere til å sette sjansene vi får. Det er lenge til neste kamp, så nå har vi tid til å trene godt.
June 3, Ingrid 3, Randi 3, Monica 3, Åshild 2, Tone 1
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Håndball, Kamper

Bli med?
29.08.2018

TIPS FOR FJERNING AV HÅNDBALLKLISTER PÅ KLÆR
08.02.2018

Trener’s hjørne, Damer 4.div 29.10.17
31.10.2017

Trener’s hjørne, Damer 4.div 29.10.17
31.10.2017

Dobbelkamp seniorlag i Horghallen!
26.10.2017